Finansowanie Szkoleń


 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do skorzystania z możliwości sfinansowania szkoleń organizowanych przez Centrum Szkoleń i Usług Psychologicznych Akademia Psyche wspólnie z Polskim Towarzystwem Psychologicznym.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE O PROGRAMIE:

Możliwe jest uzyskanie

do 80 % dotacji unijnej oraz 20%

wsparcia ze specjalnego programu w przypadku wzięcia dodatkowego udziału w ewaluacji projektu.

 

W ramach oferty przygotowanej dla Centrum Szkoleń i Usług Psychologicznych AKADEMIA PSYCHE przez Centrum Funduszy Europejskich mogą Państwo wziąć udział w

od 3 do 9 szkoleniach z oferty AKADEMII PSYCHE (oferta nie dotyczy szkoleń balintowskich)

w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania umowy.

Szkolenia będą się kończyły blokiem o charakterze konsultacyjno – doradczym (2 h w przypadku szkoleń 18 godzinnych (45 min) i 3 h w przypadku szkoleń 15 godzinnych (45 min), z udziałem prowadzącego dane szkolenie, co ma dać możliwość dopytania o różne aspekty związane z tematyką szkolenia, na przykład w odniesieniu do własnej pracy zawodowej.

CFE w ramach oferty przygotowanej dla

Centrum Szkoleń i Usług Psychologicznych AKADEMIA PSYCHE

gwarantuje uzyskanie do 80 % dotacji unijnej (przy wyborze od 3 do 4 szkoleń) oraz przy wyborze od 5 szkoleń dodatkowo 20% wsparcia ze specjalnego programu dofinansowania kosztów usługi rozwojowej.

Centrum Funduszy Europejskich przeprowadza wszystkie formalności w systemie informatycznym obsługi bonów rozwojowych udostępnionym przez MARR S.A. Wypełnia i wysyła kompletny formularz rejestracyjny zgodnie z regulaminem postępowania w systemie.

Po pozytywnej weryfikacji, otrzymują Państwo umowę z załącznikami, a po wpłacie 20 % wkładu własnego, mBony przydzielane są do Państwa indywidulanego konta na stronie MARR S.A. MBony mają okres ważności 12 miesięcy i służą do rozliczenia wybranej przez Państwa usługi rozwojowej.

Zainteresowanych prosimy o wybranie szkoleń z

Kalendarza Wydarzeń

http://academiapsyche.pl/kalendarz-wydarzen/

oraz przesłanie na adres academiapsyche@wp.pl

formularza zgłoszeniowego (dostępnego pod opisem każdego szkolenia) i skanu dyplomu psychologa.

 

Wówczas zostaną Państwo poinstruowani w zakresie dalszych procedur.

Oferta Akademii Psyche i Centrum Funduszy Europejskich dotyczy psychologów prowadzących

własną działalność gospodarczą.

Firmy, których siedziba działalności znajduje się na terenie Małopolski mogą bezpośrednio skorzystać z oferty.

W przypadku firm jednoosobowych spoza Małopolski wystarczy posiadanie dodatkowego miejsca wykonywania działalności. Oferujemy pomoc w tym zakresie. W celu uzyskania szczegółowych informacji zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy 

academiapsyche@wp.pl

 

 

 

INFORMACJE OGÓLNE O PROGRAMIE:

W ramach projektu

Małopolskie Bony Rozwojowe”

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt skierowany do przedsiębiorców sektora MŚP, mający na celu podniesienie kompetencji oraz kwalifikacji własnych i swojej kadry. Dzięki udziałowi w projekcie przedsiębiorstwa mogą zrealizować nowe cele rozwojowe, a dotacje w formie bonów wykorzystać np. na szkolenia, studia podyplomowe, e-learning, doradztwo, mentoring, egzaminy.

Przedsiębiorcy sami decydują, na co chcą przeznaczyć bon – do wykorzystania w

Bazie Usług Rozwojowych (BUR),

prowadzonej przez

Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Co mogą zyskać małopolskie firmy?

W ramach projektu „Małopolskie Bony Rozwojowe” firmy mają szansę na uzyskanie dofinansowania usług rozwojowych o wartości od ok. 5 tys. do prawie 100 tys. złotych – jego wysokość zależy od wielkości przedsiębiorstwa i liczby pracowników.

Maksymalne dofinansowanie na przedsiębiorstwo:

– samozatrudniony: 5 760, 00 zł

– 1 – 3 pracowników: 8 640, 00 zł

– 4 – 9 pracowników: 11 520, 00 zł

– 10 – 19 pracowników: 17 280, 00 zł

– 20 – 49 pracowników: 28 800, 00 zł

– 50 – 99 pracowników: 51 840, 00 zł

– 100 – 249 pracowników: 97 920, 00 zł.

Uczestnikiem projektu mogą być mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, posiadające siedzibę, dodatkowe miejsce wykonywania działalności, filię, delegaturę lub jednostkę organizacyjną na terenie Województwa Małopolskiego. Z udziału w projekcie mogą skorzystać przedsiębiorcy i ich pracownicy, zatrudnieni nie tylko na umowę o pracę ale także np. w ramach umowy cywilnoprawnej.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać mBony dla swojej firmy, mogą Państwo skorzystać z pomocy Centrum Funduszy Europejskich działającego na rynku od 2004 roku. CFE posiada bogate doświadczenie w przygotowaniu profesjonalnych wniosków o dofinansowanie, poświadczone referencjami zadowolonych klientów i współpracujących banków.