INTENSYWNY TRENING BALINTOWSKI w Krakowie UWAGA: BRAK WOLNYCH MIEJSC

TERMIN: 20-22 kwietnia 2018 roku UWAGA: BRAK WOLNYCH MIEJSC
PROWADZĄCY: prof. Bohdan Wasilewski; prof. UEK dr hab. Marek Motyka,; prof. nadzw. dr hab. Ewa Wilczek-Rużyczka; dr Maciej Pilecki; dr Ireneusz Kaflik; mgr Joanna Zgud; mgr Artur Kulig, mgr Andrzej Mielecki
MIEJSCE: Kraków ul. Wrzesińska 6/7
UWAGA: BRAK MOŻLIWOŚCI ZAPISÓW NA WYDARZENIE!

Wydarzenie jest już w archiwum, aby informowanym/ną o kolejnych podobnych wydarzeniach proszę o subskrybybcję naszego newslettera.

Email :


Szanujemy Twoją prywatność, z newslettera będziesz mógł/mogła się wypisać w każdej chwili, klikając w link wysyłany na końcu każdego emaila - polityka prywatności.
INTENSYWNY TRENING BALINTOWSKI w Krakowie UWAGA: BRAK WOLNYCH MIEJSC

UWAGA: BRAK WOLNYCH MIEJSC NA KURS.

OSOBY CHĘTNE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TYM LUB W INNYM TERMINIE, PROSIMY O WPISYWANIE SIĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ.

JEŚLI ZWOLNI SIĘ MIEJSCE, BĘDZIEMY O TYM INFORMOWAĆ OSOBY PIERWSZE NA LIŚCIE REZERWOWEJ.

 

 

K O M U N I K A T NR1

Centrum Szkoleń Psychologicznych

Akademia Psyche

www.academiapsyche.pl

ul. Wrzesińska 6/6 31-031 Kraków, 606681595

e-mail: academiapsyche@wp.pl

Zaprasza do uczestnictwa w XII Edycji INTENSYWNEGO TRENINGU BALINTOWSKIEGO (III w Krakowie)

pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Balintowskiego

(OD 2018 roku INTENSYWNY TRENING BALINTOWSKI PROWADZONY DOTĄD W CZĘSTOCHOWIE I W KRAKOWIE JEST PROWADZONY TYLKO W KRAKOWIE)

KURS JEST PROWADZONY WE WSPÓŁPRACY Z OŚRODKIEM USŁUG PSYCHOLOGICZNYCH W CZĘSTOCHOWIE I OPIERA SIĘ NA PROGRAMIE OPRACOWANYM PRZEZ DR IRENEUSZA KAFLIKA I DR HAB. JANA ŁAZOWSKIEGO, PROF. AWF – certyfikowanych liderów i superwizorów Polskiego Stowarzyszenia Balintowskiego)

KADRA KURSU:

prof. Bohdan Wasilewski; prof. UEK dr hab. Marek Motyka; prof. nadzw. dr hab. Ewa Wilczek-Rużyczka; dr Maciej Pilecki; dr Ireneusz Kaflik; mgr Joanna Zgud; mgr Artur Kulig, mgr Andrzej Mielecki

Kurs odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 roku

w Krakowie w siedzibie Centrum Szkoleń i Usług Psychologicznych Akademia Psyche, Kraków, ul. Wrzesińska 6/7)

Ilość godzin kursu: 30 Liczba godzin obejmuje 26 godziny treningu, oraz wykłady tematyczne.

Założenia organizacyjne: możliwy jest udział na 3 poziomach kształcenia w zależności od posiadanego doświadczenia w Grupach Balinta:

 1. szkolenie podstawowe dla osób rozpoczynających swoją przygodę z GB, (psycholodzy, lekarze, psychoterapeuci, pielęgniarki, osoby udzielające pomocy psychologicznej osobom chorym, asystenci socjalni, pracownicy opieki społecznej, fizjoterapeuci, nauczyciele, menedżerowie, kandydaci na Lidera Grup Balinta, studenci kierunków psychologicznych, lekarskich i nauk o zdrowiu);
  2. szkolenie doskonalące dla tych osób, które już przeszły szkolenie podstawowe, wprowadzające i pragną uczestniczyć w treningu w szerszym zakresie poprzez branie udziału w scenkach psychodramatycznych oraz gotowe są pełnić role delegatów liderów i/lub grupy i ćwiczyć prowadzenie GB;
  3. szkolenie superwizyjne dla tych:

– którzy posiadają certyfikat psychoterapeuty
– uczestniczyli przynajmniej 100 godz. w GB prowadzonych przez certyfikowanych Liderów GB

– którzy ćwiczą prowadzenie pod superwizją treningów balintowskich w roli lidera i kolidera,

– przygotowują się do egzaminu na Lidera GB

Koszty dojazdów, przejazdów, ubezpieczenia, wyżywienia i zakwaterowania – Zainteresowani Uczestnicy ponoszą we własnym zakresie. Obiad i kolacja przewidziane są w pobliżu siedziby organizatora.

Równoległa Grupa II będzie zorganizowana w zależności od liczby uczestników.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania kursu w przypadku zbyt małej ilości chętnych. Natomiast w przypadku zgłoszenia się większej niż maksymalna założona liczba uczestników możliwe będzie zorganizowanie prowadzonej równolegle grupy drugiej.

Zgłoszenia drogą mailową prosimy przesyłać na adres: academiapsyche@wp.pl

Zgłoszenia (w pierwszym terminie) należy przesyłać drogą mailową do 31 I 2018 roku.

Organizator zastrzega sobie prawo do dobierania uczestników tego programu i przydzielania ich do małych grup w celu zwiększenia edukacyjnego i zawodowego doświadczenia.

 • W przypadku odwołania szkolenia wpłata zostanie w całości zwrócona na konto wpłacającego.
 • Rezygnacja z udziału w szkoleniu dokonana do 31.01.2018. zwracamy 90% wpłaty, rezygnacja dokonana do 15.02.2018, zwrot 50% wpłaty.
 • Po 15.02.2018 r. nie będzie dokonywany zwrot opłaty za uczestnictwo.
 • Uczestnikom indywidualnym i firmom wydajemy rachunki.
 • Uczestnicy otrzymują odpowiednie zaświadczenia udziału w szkoleniu.
 • Posiłki obiadowe będą organizowane poprzez wspólne wyjście grupowe do wybranego, okolicznego miejsca. Istnieje możliwość wyboru (zwykłych, wegetariański). Płatność będzie dokonywana gotówką na miejscu.
 • Noclegi Uczestnicy organizują we własnym zakresie. W okolicy jest bardzo dużo hoteli, hosteli i miejsc noclegowych.
 • Koszty dojazdów, przejazdów, ubezpieczenia, wyżywienia i zakwaterowania – Zainteresowani Uczestnicy ponoszą we własnym zakresie.
 • Dla zmotoryzowanych Uczestników dostępny jest płatny parking strzeżony. Parkowanie w całej dużej strefie miejskiej w Krakowie jest objęte opłatą.

PLAN SZKOLENIA – grupa podstawowa

PLAN SZKOLENIA – grupa doskonaląca i superwizyjna

 

 

 

Uwagi:

1. Ważne, aby uczestniczyć w całym programie. Sukces kursu zależy od spójności małych i dużych grup. Prosimy przyjechać na rozpoczęcie kursu, pozostać do końca i nie omijać sesji. Zaliczamy wyłącznie uczciwe uczestnictwo.

2. Należy być świadomym, że Intensywny Trening Balintowski może powodować silne uczucia. Jeżeli są Państwo w trudnym dla siebie okresie, warto rozważyć uczestniczenie w kursie w innym terminie.

3. Podczas Treningu Balintowskiego stwarzamy możliwość przyjrzenia się swoim relacjom z klientem, pacjentem, uczniem, podopiecznym. Dajemy sposobność wchodzenia w różne role społeczne, również w rolę lidera i kolidera.

4. Zastrzegamy sobie prawo dobierania uczestników tego programu i przydzielania ich do małych grup w celu zwiększenia edukacyjnego i zawodowego doświadczenia.

Zapraszamy do Krakowa!

Formularz Zgłoszenia